Adwokat, Prawnik Wałbrzych – Radca Prawny

W kancelarii Marzeny Wierzchowskiej prawnej świadczy się wysokiej jakości usługi adwokackie oraz radcy prawnego. Specjalizujemy się m.in. w prawie cywilnym, karnym, gospodarczym oraz rodzinnym. Jesteśmy w stanie zająć się przygotowaniem pism lub dokumentacji, a także przeprowadzeniem procesu sądowego oraz reprezentowaniem naszego klienta. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady lub zmagasz się z problemem natury prawnej, warto skorzystać z usług radcy prawnego. Wałbrzych to miasto, na którego terenie świadczymy nasze usługi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Prawnik – Wałbrzych

W naszej kancelarii świadczymy usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Jesteśmy otwarci na każdego klienta – każdorazowo do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając najlepszą metodę działania. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami oraz jednostkami samorządowymi. Oferujemy również stałą obsługę prawną firm, co zdecydowanie może ułatwić codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz zawieranie umów z kontrahentami. Radca prawny (Wałbrzych) udziela porad również z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. Specjalizuje się także w sprawach spadkowych, rozwodowych oraz związanym z nimi podziałem majątku.

Zajmuje się przygotowaniem pism oraz dokumentów, niezależnie od sprawy, z jaką zgłosi się do nas klient. Reprezentuje klientów na drodze postępowania cywilnego w kwestii podziału majątku, prawa spadkowego, nabycia lub zbycia własności, dochodzenia odszkodowań z roszczeniami szkód osobowych i rzeczowych, a także wiele więcej. Adwokat w Wałbrzychu uczestniczy w negocjacjach, reprezentuje klienta przed sądami, urzędami, policją oraz instytucjami. Będzie pomocny również w przypadku spraw o charakterze karnym, które wywołują wiele emocji oraz stresu. Każdy zatrzymany posiada prawo do wyznaczania swojego obrońcy, może to zrobić również osoba bliska. W naszej kancelarii dopasowujemy się do potrzeb klientów, świadcząc najwyższej jakości usługi.

Radca Prawny Wałbrzych – nasza oferta

Wybierając usługi naszej kancelarii prawnej, ma się gwarancję profesjonalnego podejścia do każdej sprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby działać w sposób kompleksowy, skuteczny z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Posiadamy duże doświadczenie dotyczące współpracy z jednostkami samorządowymi oraz przedsiębiorstwami. Głęboko wierzymy w to, że kluczem do sukcesu jest nasze doświadczenie, uzyskane kompetencje oraz ciężka praca. Właśnie dlatego stale poszerzamy umiejętności, aby świadczyć klientom profesjonalne usługi, a także być cennym źródłem wiedzy. Tłumaczymy i wyjaśniamy wszystkie podejmowane przez nas działania.

Zawsze działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, zapewniając klientom bezpieczeństwo i komfort podczas prowadzenia sprawy. Usługa prawnika w Wałbrzychu to doskonałe rozwiązanie, jeżeli nie masz odpowiedniej wiedzy związanej z postępowaniem prawnym i boisz się popełnić błąd. Kwestie prawne mogą wywoływać również wiele emocji oraz stresu, skutecznie utrudniając racjonalną ocenę sprawy. Nasi wykwalifikowani radcy prawni przeprowadzą klienta przez każdy etap postępowania sądowego, dokładnie wyjaśniając wszystkie podejmowane działania. Gwarantujemy przejrzystość i transparentność współpracy. Radca prawny (Wałbrzych) to usługi na wysokim poziomie, co potwierdza wieloletnie doświadczenie oraz zadowolenie naszych dotychczasowych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

logotyp-MW

ul. Zdrojowa 16/X, 57-350 Kudowa-Zdrój
ul. Słoneczna 8, 58-310 Szczawno-Zdrój
ul. Wojska Polskiego 18/9, Bystrzyca Kłodzka
ul. Okrzei 11/2, 57-300 Kłodzko