Rozwody Kłodzko

Rozwód to czas, który wiąże się z wieloma emocjami oraz stresem. To często również podział wspólnego majątku, a także kwestia opieki rodzicielskiej. Nadmiar zobowiązań może zdecydowanie przytłaczać i utrudniać ogląd sytuacji. Warto skorzystać wówczas z pomocy doświadczonego radcy prawnego. Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi dotyczące wsparcia prawnego w kwestii rozwodów. Kłodzko to obszar działania naszej kancelarii – zapraszamy do współpracy wszystkie osoby mieszkające w okolicy.

 

Rozwody – Kłodzko

Naszą specjalizacją są kwestie dotyczące prawa rodzinnego, w tym rozwody, które wymagają sprawy sądowej. Konieczne jest przygotowanie odpowiednich dokumentów oraz pism, często zebranie dowodów, w szczególności jeżeli jedna ze stron pragnie złożyć wniosek o rozwód z orzeczeniem winy. Bardzo istotną kwestią w trakcie rozwodu jest również podział wspólnego majątku – można dokonać tego podczas tej samej rozprawy sądowej, najczęściej konieczne jest jednak otworzenie nowej. Kwestie, które wywołują najwięcej emocji, to kwestia opieki nad małoletnimi dziećmi, ustanowienie alimentów czy nawet odebranie praw rodzicielskich. Podczas współpracy z klientem ustalamy priorytety oraz wypracowujemy najlepsze metody działania, tak aby proces rozwodowy zakończył się z korzyścią dla reprezentowanej strony. Wspólnie ustalamy wszystkie podejmowane kroki, zgodnie z potrzebami naszych klientów. Współpraca jest klarowna i odbywa się w przyjaznej atmosferze. Doskonale rozumiemy, że rozwód to dla każdej osoby trudny okres w życiu, dlatego staramy się maksymalnie odciążyć naszych klientów.

Wybierając doświadczonego prawnika, ma się pewność, że otrzyma się wsparcie na każdym etapie sprawy rozwodowej. Wierzymy, że kluczem do sukcesu są odpowiednie kompetencje, bogate doświadczenie oraz wiedza, które są gwarancją wysokiej jakości usług. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując się do ich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią prawną.

logotyp-MW

ul. Zdrojowa 16/X, 57-350 Kudowa-Zdrój
ul. Słoneczna 8, 58-310 Szczawno-Zdrój
ul. Wojska Polskiego 18/9, Bystrzyca Kłodzka
ul. Okrzei 11/2, 57-300 Kłodzko